Producers
Login

MARCIN WYROSTEK & CORAZON, Marcin Jajkiewicz, Rodzina i Przyjaciele - Harmonia Świąt

Availability: dostępny
Dispatched within: 3 dni
Price: €9.38 9.38
quantity szt.

product unavailable

add to wish list

Description

1. Przybieżeli do Betlejem
2. Gore Gwiazda
3.  Wśród nocnej ciszy
4.  Jezus Malusieńki
5.  Gdy śliczna Panna
6.  Mizerna, cicha
7. Tryumfy
8.  Lulajże Jezuniu
9.  Gdy się Chrystus rodzi
10.  Nie było miejsca dla Ciebie
11.  W żłobie leży
12.  Cicha noc
13.  Mędrcy Świata
14.  Hej, w dzień narodzenia
15.  Nikt nie może być sam

 

„W moim rodzinnym domu w Jeleniej Górze najważniejszą tradycją Świąt Bożego Narodzenia było wspólne kolędowanie. Moje wspomnienia z dzieciństwa oraz koncert kolędowy, który graliśmy w Katowicach były inspiracją do wydania świątecznej płyty. Niech ta płyta stanie się inspiracją do wspólnego kolędowania. Do płyty dołączam śpiewnik z tekstami kolęd. Niech w Państwa domach zagości prawdziwa Harmonia Świąt!”

Kolędę „Wśród nocnej ciszy” nagrała 60 -osobowa rodzina Marcina Wyrostka. Głównym wokalistą albumu jest niezastąpiony, wcielający się w najtrudniejsze muzyczne role, Marcin Jajkiewicz. Nie zabraknie także znakomitych gości – wokalistów: Wioli Malchar-Moś i Daniela Orynicza-Cebuli. Na uwagę zasługuje autorski utwór Daniela Popiałkiewicza pt.: „Nikt nie może być sam”. Święta to czas spotkań, czas dobroci, dobrych uczynków - o tym jest piosenka. Wyjątkowym gościem na płycie jest także Michał Nowicki, młody akordeonista, który od pewnego czasu boryka się z ciężką, niezidentyfikowaną chorobą neurologiczną komplikującą jego codzienne czynności. Część dochodu z każdej sprzedanej płyty będzie przekazana Michałowi.

„Życzę wszystkim naszym słuchaczom „Harmonii Świąt”, aby ten magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, był wykorzystany jak najlepiej i najintensywniej podczas, jakże ważnych a ulotnych z perspektywy czasu, spotkań rodzinnych.” - Marcin Wyrostek


Do płyty dołączona jest bombka ze sklejki w formacie CD  oraz  książeczka z  tekstami kolęd.


 

Product reviews (0)

Currency
Languages
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl