Promocje
ESBJORN SVENSSON TRIO e.s.t.  Live in Gothenburg - 2 CD
ESBJORN SVENSSON TRIO e.s.t. Live in Gothenburg - 2 CD
93,00 zł 64,90 zł
szt.
ENSEMBLE KEREONI   Tradycyjne pieśni Gruzji
ENSEMBLE KEREONI Tradycyjne pieśni Gruzji
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Hungarian Gypsy Music   Andras Farkas Jr
Hungarian Gypsy Music Andras Farkas Jr
49,90 zł 39,90 zł
szt.
 The Very Best of Tango Argentino
The Very Best of Tango Argentino
49,90 zł 39,90 zł
szt.
TRIO PANTANGO  Tango Argentino - Libertango
TRIO PANTANGO Tango Argentino - Libertango
49,90 zł 29,90 zł
szt.
KÁLMÁN BALOGH    Master of the Gypsy Cimbalom
KÁLMÁN BALOGH Master of the Gypsy Cimbalom
49,90 zł 39,90 zł
szt.
  Gypsy Music  by Serbian Gypsy King ŠABAN BAJRAMOVIĆ
Gypsy Music by Serbian Gypsy King ŠABAN BAJRAMOVIĆ
49,90 zł 39,90 zł
szt.
ENRIQUE UGARTE 20 Best of Tango Argentino
ENRIQUE UGARTE 20 Best of Tango Argentino
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Best of Tango Argentino
Best of Tango Argentino
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Polynesian Chants  Voix Des Iles
Polynesian Chants Voix Des Iles
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Traditional Music from Pakistan    ASIF BHATTI & ENSEMBLE
Traditional Music from Pakistan ASIF BHATTI & ENSEMBLE
49,90 zł 39,90 zł
szt.
META: Traditional Hungary
META: Traditional Hungary
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ROZSTAJE 2000 vol.2

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wykonawca: -
Kod produktu: 1138

Opis

1. Jan Karpiel Bułecka powitanie
2. Wierchowianie z Bukowiny Tatrzańskiej (Wyróżnienie) marsz zbójnicki, nuty ozwodne
3. Jan Korus (II Nagroda) wolny oberek weselny, polka, oberek tarnowski
4. Grupa śpiewacza z Wielmoży Mamo moja...
5. Sabina Sokół (Wyróżnienie) Pod lasem...
6. Pogórzanie (I Nagroda) nuty z Pogórza Ciężkowieckiego
7. Stanisław Waza (I Nagroda) Jak jo będę..., Hej! cosik bym powiedzioł...
8. Grupa Śpiewacza z Poręby Wielkiej Ograbecku wity...
9. Stefania Bugara Żegnam cie mój świecie...
10. Wirmańscy - dziecięca kapela rodzinna (Wyróżnienie) ozwodna do bitki
11. Stanisław Bukowski (Wyróżnienie) sabałowa, krzesna po osiem, zielona
12. Władysław Chochołek (I Nagroda) polka
13. Kapela Tadeusza Szostaka-Berdy z Kośnych Hamrów (Grand Prix) nuty wierchowe, ozwodne, ozwodna staroświecka
14. Grupa Śpiewacza Targowisko (I Nagroda) Posły trzy Maryje...
15. Halina Jaśkiewicz (II Nagroda) Ześli my się..., Świta, świta..., Za nic zeście...
16. Skalnik - kapela z Kamionki Wielkiej (I Nagroda) Idomy, idomy..., melodie Lachów sądeckich
17. Elżbieta Matysiak (Wyróżnienie) Sztyf maj kyndła fest..., Ja do lasu nie pójdę...
18. Krakusy (Wyróżnienie) Wieź mnie konisiu, wieź...
19. Holniok - kapela dziecięca z Zubrzycy Dolnej (II Nagroda) taniec kotecka
20. Krystyna Murzyn (II Nagroda) Pod jednym gaikiem...
21. Grojcowianie - kapela z Wieprza (II Nagroda) Posła baba do somsiada..., Ej, ciymno nocka...

 


nagrania pochodzą z Małopolskiego Konkursu Muzyki Tradycyjnej Rozstaje w Krakowie z 2000 roku
mastering Aleksander Wilk
wydawca: wydawnictwo Jana Słowińskiego 2000
nośnik: CD, etui plastik


 

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl