Promocje
JACEK KOCHAN    Double Life Of Chair
JACEK KOCHAN Double Life Of Chair
33,00 zł 24,90 zł
szt.
BOGDAN HOŁOWNIA TRIO   On The Sunny Side
BOGDAN HOŁOWNIA TRIO On The Sunny Side
32,00 zł 24,90 zł
szt.
JAZZ BAND BALL ORCHESTRA   Head Diziness
JAZZ BAND BALL ORCHESTRA Head Diziness
25,90 zł 19,90 zł
szt.
PAT METHENY GROUP   Unity Village
PAT METHENY GROUP Unity Village
29,90 zł 22,90 zł
szt.
TEATR ZWIERCIADŁO  Zielona Ukraina
TEATR ZWIERCIADŁO Zielona Ukraina
19,00 zł 13,90 zł
szt.
TEATR ZWIERCIADŁO Kozacki ogień
TEATR ZWIERCIADŁO Kozacki ogień
19,00 zł 12,90 zł
szt.
TEATR ZWIERCIADŁO Piusenki lwowskie
TEATR ZWIERCIADŁO Piusenki lwowskie
17,00 zł 9,90 zł
szt.
NEW BONE   It's Not Easy
NEW BONE It's Not Easy
29,00 zł 19,90 zł
szt.
STABAT MATER DOLOROSA   Music for Passiontide
STABAT MATER DOLOROSA Music for Passiontide
39,90 zł 29,00 zł
szt.
JACEK KOROHODA   If It Happens
JACEK KOROHODA If It Happens
27,00 zł 19,90 zł
szt.
Ballady z krainy Łagodności
Ballady z krainy Łagodności
19,00 zł 14,90 zł
szt.
JAREK ŚMIETANA  Ballads and other songs
JAREK ŚMIETANA Ballads and other songs
19,90 zł 12,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności

Tylkomuzyka.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających nasz sklep. Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Gromadzone dane identyfikacyjne Klientów są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony.

Korzystając ze sklepu internetowego, czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy należący do Tylkomuzyka.pl lub prenumerując elektroniczny biuletyn wydawany przez Tylkomuzyka.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronach internetowych Tylkomuzyka.pl. Tylkomuzyka.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwisy internetowe należące do Tylkomuzyka.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów / Użytkowników serwisów należących do Tylkomuzyka.pl.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności Tylkomuzyka.pl, prosimy nie odwiedzać serwisów internetowych, nie korzystać ze sklepu i nie prenumerować informatora Tylkomuzyka.pl

Dane Osobowe
Na naszych stronach nie publikujemy żadnych Spisów Klientów, nie udostępniamy i tym bardziej nie sprzedajemy ich danych komukolwiek. Każdy nasz Klient samodzielnie i suwerennie decyduje komu, w jakiej formie i które swoje dane udostępnia. W takim samym stopniu dotyczy to wszelkich adresów e-mail i danych osób które nie będąc naszymi Klientami zamawiają prenumeratę naszego biuletynu lub wypełniają jakikolwiek formularz na naszych stronach WWW.

Jawne Dane Osobowe
Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, produktów bądź innych materiałów związanych z Tylkomuzyka.pl są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mamy możliwości zabezpieczenia przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontakowe podane są na stronach Tylkomuzyka.pl lub w biuletynie Tylkomuzyka.pl

Gromadzenie danych
Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy adresy IP komputerów, których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również: 
czas nadejścia zapytania,
czas wysłania odpowiedzi,
nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony Tylkomuzyka.pl nastąpiło przez odnośnik, informacje o przeglądarce użytkownika.
Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony Tylkomuzyka.pl. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Wykorzystywanie danych
Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz serwisem Tylkomuzyka.pl. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Takie zbiorcze podsumowania nie zawierają cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Odnośniki do innych stron
Serwis Tylkomuzyka.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu Tylkomuzyka.pl.

W przypadku chęci usunięcia swoich danych lub sprawdzenia jakie Państwa dane posiadamy prosimy o kontakt pod adresem
to@tylkomuzyka.pl

Przypominamy, że macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl